Współpraca

Dowiedz się w jaki sposób nawiązać z nami współpracę, kim jesteśmy i jak pracujemy. Poznaj wszystkie etapy projektu i sprawdź, w których momentach istotne jest Twoje zaangażowanie. Poniższe tematy odpowiedzą na wiele Twoich pytań.

Spis treści

Jak rozpocząć z nami współpracę?

To proste! Podziel się z nami swoimi pomysłami.

Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie, pisząc bezpośrednio na adres e-mail lub kontaktując się przez komunikator skype. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w dziale Kontakt.
Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

 • Wyślij materiały

  Pisząc do nas postaraj się przekazać nam wszelkie możliwe informacje o projekcie. Pozwoli nam to szybciej i dokładniej odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Jeżeli posiadasz materiały w postaci specyfikacji lub briefu dołącz je do swojej wiadomości.

 • Pobierz wzór briefu

  Jeżeli nie wiesz w jaki sposób przekazać nam wiedzę o swoim projekcie pobierz wzór briefu i wypełnij go. Odpowiadając na zawarte w nim pytania udzielisz nam niezbędnych informacji.

Zobacz też co możemy Ci zaoferować, lub przejrzyj nasze dotychczasowe realizacje. Jeśli jest coś na czym Ci zależy, a czego nie wymieniliśmy w naszej ofercie daj nam znać. Jesteśmy elastyczni i z pewnością zaoferujemy odpowiednie rozwiązania.

W jaki sposób wyceniamy projekty?

Każdy projekt jest inny, każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Aby móc oszacować koszt prac potrzebujemy wyczerpujących informacji o Twoim projekcie.

Zazwyczaj potrzebujemy takich informacji jak:

 • Ogólny opis projektu - brief (możesz pobrać wzór teraz).
 • Elementy funkcjonalne, które znajdą się w projekcie. (np. aktualności, galerie foto i wideo, koszyk zakupowy, elementy e-commerce, zarządzanie kontami użytkowników, itd...)
 • W ilu i w jakich językach wystartuje serwis? Czy w najbliższej przyszłości będą dodawane nowe języki? Jeśli tak to jakie?
 • Czy serwis ma być oparty o CMS – system zarządzania treścią?
 • Jakie elementy serwisu powinny być zarządzane z CMS-a? Dobrym rozwiązaniem jest aby często aktualizowane elementy serwisu były edytowane poprzez CMS. Rzadziej zmieniane informacje mogą być pominięte. Ilość elementów zarządzanych przez CMS wpływa na wycenę projektu.
 • Jaka jest szacunkowa liczba unikalnych podstron serwisu.
 • Czy w zakres zlecenia wchodzi projekt logotypu? Czy oprócz logotypu zaprojektowane mają być inne elementy identyfikacji wizualnej? Jeżeli tak to jakie?

Przy projektach typu PSD2HTML potrzebujemy takich informacji jak:

 • ilość stron
 • wygląd projektów (zrzuty .jpg lub .png), lub wireframy stron
 • informacje na temat tego gdzie i w jaki sposób ma być użyty Javascript (slidery, taby, accordion, inne typowe oraz niestandardowe)
 • wszystko inne co wydaje się ważne i na co powinniśmy zwrócić uwagę

Przybliżoną wycenę można sprawdzić na stronie kontaktowej, wybierając jako „Zakres prac” opcję „Tylko psd2html”.

Dlaczego chcemy znać Twój budżet

Jasna informacja o budżecie pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas obydwu stron. Wiedząc jakim zakresem finansowym dysponujesz możemy zaoferować Ci rozwiązania dopasowane do Twojego budżetu. Już na starcie dowiesz się czy podane przez Ciebie funkcjonalności mieszczą się we wskazanym przedziale kwotowym.

Jeżeli nie chcesz, nie możesz podać lub nie znasz jeszcze swojego budżetu wycenimy Twój projekt na podstawie zebranych od Ciebie informacji.

Etapy projektu, przebieg prac oraz wsparcie

Większość realizowanych projektów dzieli się na kilka powiązanych ze sobą etapów.

W pierwszej kolejności określamy strukturę, ilość elementów i zawartość strony, aby sporządzić wstępną wycenę. Istotnym elementem w początkowej fazie ustaleń jest aktywny udział Klienta.

Nastepnie:

 • Sporządzamy specyfikację techniczną w oparciu o wspólne ustalenia.
 • Podpisujemy umowę zawierającą finalną wycenę, terminy i zakres prac.
 • Tworzymy makiety funckjonalne, które bazują na naszych ustaleniach początkowych. Dopracowujemy układ i rozmieszczenie elementów.
 • Zaczynamy prace programistyczne i graficzne bazujące na makietach.
 • Prezentujemy panel administracyjny.
 • Przedstawiamy projekt strony głównej.
 • Kontynuujemy projekty pozostałych podstron.
 • Prezentujemy „pocięte” szablony strony głównej i podstron. Dają one pogląd na ostateczny kształt i zachowanie strony. To już prawie koniec prac.
 • Umieszczamy wersję „beta” strony na naszym serwerze testowym.
 • Instalujemy docelowo stronę na serwerze klienta.

Kolejność i ilość kroków może się nieco różnić w zależności od wielkości projektu, indywidualnych ustaleń lub jego specyfiki.

Na każdym etapie dopuszczamy niewielkie odstępstwa od specyfikacji na korzyść klienta. Za większe zmiany w specyfikacji pobieramy dodatkową opłatę zależną od wielkości zmian.
Pobieramy zadatek w wysokości 40% wartości projektu. Druga płatność (60%) - następuje po zakończeniu całości prac.

Płatności mogą być także rozłożone na poszczególne etapy prac - np. zadatek, grafika, programowanie. Jest to możliwe przy większych projektach.

Wsparcie

Możesz na nas liczyć na każdym etapie, także po zakończeniu projektu.
Podpowiemy, doradzimy, wybierzemy optymalną technologię, tak aby powstał projekt z którego będziesz dumny i który przyniesie Twojemu biznesowi wiele korzyści.

Cieszymy się kiedy Twój biznes się rozwija. Zawsze jesteśmy gotowi rozbudować bądź dopasować projekt tak aby zawsze wyprzedzał Twoją konkurencję.

Z radością będziemy ulepszać wspólnie z Tobą twoją stronę/aplikację, dostosowując ją do najnowszych wymogów i specyfiki Twojego biznesu.

Technologia i standardy

Nasze projekty tworzymy w oparciu o najnowsze standardy sieciowe.

To gwarantuje dotarcie do maksymalnej liczby odbiorców. Nie zapominamy także o potrzebach osób niepełnosprawnych oraz optymalizacji SEO.

html5, css3, jquery

Pozwalają dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, użyteczne, estetyczne oraz przyciągające wzrok i zapadające na długo w pamięć.

CodeIgniter 2, Smarty 3

Na tych rozwiązaniach open source zbudowaliśmy nasz autorski system CMS. Techologie te są szeroko znane oraz łatwe w rozbudowie. Największe doświadczenie mamy w projektowaniu i tworzeniu aplikacji wielojęzycznych.

Wordpress

Niezastąpiona i uznana na całym świecie platforma blogowa (i nie tylko, sprawdza się także jako świetny CMS bądź aplikacja e-commenrce). Mamy ogromne doświadczenie budowaniu indywidualnego wyglądu (tworzeniu „skórek”) oraz konfigurowaniu wordpressa tak aby najlepiej sprawdził się w projekcie dla Ciebie.

Presta Shop

Szybkość działania, intuicyjny panel, ogromne możliwości konfiguracji i rozbudowy sprawiają, że ta uznana na świecie aplikacja open source idealnie pasuje jako platforma dla Twojego sklepu.

Nasze projekty testujemy w najpopularniejszych przeglądarkach (IE7+, Firefox, Chrome, Opera Safari) na komputerach PC oraz Mac, a także na popularnych urządzeniach mobilnych takich jak iPhone4 i iPad2.

Strony we wszystkich nowych przeglądarkach wyglądają tak samo dobrze jak na etapie projektu, a w starszych urządzeniach i przeglądarkach nie sprawiają żadnych trudności w dotarciu do informacji i są ciągle bardzo atrakcyjne wizualnie.
Więcej obsługiwanych urządzeń to większa szansa dotarcia do klienta. Jeśli sobie zażyczysz, aby jeszcze poszerzyć grono potencjalnych odbiorców, tworzymy projekty z elastycznym layoutem (responsive design) oraz typowe lekkie wersje mobilne dla telefonów komórkowych oraz smartfonów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Oczekujemy od Ciebie zaangażowania polegającego na sprawnej komunikacji na każdym etapie projektu.

Chęci do podzielenia się wiedzą i informacjami mogącymi pomóc nam w zrozumieniu istoty Twojego biznesu i celu jaki chcesz osiągnąć.

 • Oczekujemy od Ciebie zaangażowania polegającego na sprawnej komunikacji na każdym etapie projektu. Chęci do podzielenia się wiedzą i informacjami mogącymi pomóc nam w zrozumieniu istoty Twojego biznesu i celu jaki chcemy osiągnąć.
 • Zgłaszaniu wątpliwości i pomysłów oraz pytaniu się o wszystko co wydaje Ci się niejasne lub niezrozumiałe.
 • Ustalenia jak największej ilości szczegółów na etapie wstępnych rozmów i sporządzania specyfikacji. Większe zmiany w trakcie trwania projektu wydłużają czas jego realizacji jak i koszt wykonania.
 • Dostarczania materiałów na czas i informowaniu nas o możliwych opóźnieniach z wyprzedzeniem.
 • Zaufania. Logo nie zawsze musi być wielkości słonia. Różowy nie sprawdza się w każdej sytuacji, a "mniej", często oznacza "więcej"… Skupiając się na przekazaniu wiedzy o swoim biznesie pozostaw nam swobodę w elementach projektu, na których znamy się najlepiej.
 • Świadomości tego, że projekt powstaje dla Twoich klientów i to o ich wygodę i odczucia estetyczne mamy dbać w pierwszej kolejności.

W co wierzymy

"Nie robimy stron dla pieniędzy. Zarabiamy pieniądze, by móc robić lepsze strony."

Wierzymy że wizualnie dopracowana realizacja to podstawa udanego projektu. Wiemy jednak, że to tylko część recepty na sukces. Równie wielką wagę przykładamy do tego aby nasze realizacje były na najwyższym poziomie technologicznym.

Chcemy by nasze realizacje pomagały ludziom w wygodniej i łatwiej docierać do usług oraz informacji. Jesteśmy dumni gdy wyniki naszej pracy wzbudzają pozytywne emocje i na długo zapadają w pamięci.

Motywuje nas myśl, że w naszych rękach jest część wizerunku marki na którą nie raz pracowały całe pokolenia. To ogromna odpowiedzialność, o której nie zapominamy w trakcie całego projektu.

Ekscytują nas nowe technologie i rozwiązania. Inspirują ludzie mądrzejsi od nas. Rozwijają nowe wyzwania i ich codzienne pokonywanie.

Kim jesteśmy

Hitmo to kreatywny team wierzący, że niektóre rzeczy można robić inaczej, ciekawiej, lepiej.

Przez ostatnie lata pracowaliśmy dla wielu uznanych polskich agencji interaktywnych biorąc udział w projektach dla krajowych i zagranicznych marek.

W tym czasie mieliśmy okazję wiele się nauczyć, poznać wspaniałych ludzi i zwiedzić ciekawe miejsca. Przyszedł czas aby wykorzystać zgromadzoną wiedzę i doświadczenia tworząc nową markę - hitmo.

Sądzimy że niewielkie zespoły specjalistów takich jak my, będą stanowiły coraz większą alternatywę dla dużych agencji interaktywnych, reagując szybciej na wymagania i potrzeby Klientów. Możemy dynamiczniej wdrażać nowoczesne rozwiązania będąc bliżej projektu i Klienta.

Uważamy się za specjalistów w swoich dziedzinach. Nasze projekty to użyteczne rozwiązania nastawione na realizację celów Klienta. Nie zapominamy o tym, że projekty jakie wykonujemy to narzędzia, które mają być wygodne, skrojone na miarę, dostosowane do potrzeb. Efektowne tam gdzie trzeba, a w innych miejscach niezauważalne i dyskretne.

Nie lubimy marketingowej paplaniny i bezmyślnych kampanii promocyjnych. Wierzymy w mądre i przemyślane angażowanie odbiorców w działania marki poprzez świeże pomysły i dopasowane rozwiązania technologiczne.

Top