Usługi

Swoje usługi opieramy głównie na technologiach internetowych i multimedialnych. Chętnie opracowujemy również projekty logotypów i kompleksowej identyfikacji wizualnej. Doradzamy i pomagamy osiągnąć założone przez Klientów cele.

Spis treści

Identyfikacja Wizualna

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz

Twoje logo czy wizytówka to w wielu przypadkach pierwsza rzecz z jaką styka się Klient. Ważne jest aby znak jak i inne elementy identyfkacji wizualnej stanowiły spójny i jasny przekaz będący dla odbiorcy wstępem do poznania marki i stojących za nią wartości.

Niezmienne zasady

Dobra identyfikacja musi spełniać szereg niezmiennych zasad aby prawidłowo odzwierciedlać wartości stojące za marką. Są to między innymi ponadczasowość, uniwersalność, zapamiętywalność czy też łatwość opisania. Pamiętamy o tym łącząc je z oryginalnymi pomysłami samej kreacji.

Poznanie marki

Dokładamy wszelkich możliwych starań aby dokładnie poznać Twoją markę i stawiane przed nią wyzwania. Takie działania dają gwarancję wysokiej jakości finalnego projektu.

Serwisy Internetowe

Piękne i funkcjonalne rozwiązania

Dostarczamy rozwiązania użyteczne, estetyczne oraz przyciągające wzrok i zapadające na długo w pamięć, ze szczyptą efektów podkreślających indywidualny charakter Twojego serwisu.

Wsparcie na każdym etapie

Podpowiemy, doradzimy, wybierzemy optymalną technologię, tak aby powstał projekt z którego będziesz dumny i który przyniesie Twojemu biznesowi wiele korzyści.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Podziel się z nami swoimi pomysłami. Możesz to zrobić teraz poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie, pisząc bezpośrednio na adres e-mail lub kontaktując się przez komunikator skype.

Wielojęzyczne aplikacje z CMS

Przejmij kontrolę nad treścią

Zarządzaj tekstami, zdjęciami, materiałami video i wszystkim czym tylko zapragniesz. Nasz CMS daje Ci ogromne możliwości ponieważ jest zrobiony specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu, że jest prosty w obsłudze i intuicyjny, wprowadzanie zmian to czysta przyjemność.

Potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności? Nie ma sprawy, zrobimy je dla Ciebie!

Dodawaj nowe języki

W każdym momencie, w prosty sposób możesz rozszerzyć swój serwis o dowolną ilość nowych wersji językowych.

Ogromne możliwości oraz rozwój bez ograniczeń

Nasz CMS jest oparty o framework CodeIgniter. Gwarantuje to łatwość modyfikacji oraz rozbudowy w każdym kierunku, jaki tylko będziesz chciał nadać swojej aplikacji.

PSD 2 HTML

Kod najwyższej jakości

Tylko ręcznie pisany kod html5 oraz css3 gwarantuje najwyższą jakość Twoich szablonów. Kod zgodny ze standardami, zoptymalizowany dla SEO, semantyczny, pisany tak aby uwzględnić potrzeby największej grupy Twoich odbiorców.

Szablony wykonane przez nas we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach wyglądają tak samo dobrze jak na etapie projektu, a w starszych urządzeniach i przeglądarkach nie sprawiają żadnych trudności w dotarciu do informacji i są ciągle bardzo atrakcyjne wizualnie.

Optymalnie z projektem graficznym

Powierzając nam także wykonanie grafiki, zyskujesz podwójnie. Twoje szablony powstaną jeszcze szybciej i zostaną zakodowane jeszcze lepiej dzięki współpracy specjalistów od grafiki i kodowania.

Sklepy Internetowe

Przyjemność zakupów online

Odwiedzając Twój sklep internetowy, użytkownik musi czuć się wyjatkowo, tak jakby oferta była skierowana wyłącznie do niego. Wykorzystując zarówno sprawdzone jak i nowatorskie rozwiązania dbamy o najwyższą użyteczność Twojego sklepu.

Indywidualne rozwiązania oparte na znanych technologiach...

Bazujemy na rozwiązaniach open source takich jak Presta Shop czy Wordpress.
Łatwość ich rozbudowy oraz dopasowanie do Twoich wymagań sprawia, że Twój sklep może rozwijać się bez ograniczeń.

...lub rozwiązania dedykowane

Oferujemy także rozwiązania dedykowane, idealnie skrojone do Twoich potrzeb i do specyficznych wymagań Twojego biznesu. Dzięki temu możesz być zawsze o krok przed konkurencją.

Projekty Graficzne

Każdy piksel ma znaczenie

Projekt graficzny to nie tylko ładny obrazek - powstaje by spełniać określone cele. Na każdym etapie tworzenia pamiętamy o tym i stosujemy odpowiednie rozwiązania wizualne. Wiemy kiedy projekt powinien być efektowny i kipiący grafiką, a kiedy delikatny i stonowany.

Pomysłowość to klucz...

Lubimy projekty oryginalne i nieszablonowe. Wierzymy że niestandardowy pomysł jest kluczem do udanej realizacji, która zapadnie w pamięci Klienta na długi czas. Umiejętnie łączymy użyteczne i sprawdzone rozwiązania z odpowiednią dawką inspirującej kreatywności.

Przemyślana kreacja

Dbamy o to aby każdy projekt prezentował się dobrze na dużych monitorach, ograniczonej przestrzeni ekranu laptopa, tabletach czy smartfonach. Traktujemy projekty graficzne jako część większej całości odpowiedzialnej za finalne efekty całej realizacji.